LUMIERES D'OUESSANT

E-mail : cedric.cain@gmail.com

 
 
Lista e albumeve
@
Ngarkimet m t fundit
Komentet m t fundit
M t shikuarat
M t vlersuarat
Favoritet e mia
Krko
 
Fusni emrin e prdoruesit dhe fjal-kalimin  
Warning your browser does not accept script's cookies
Emri i prdoruesit
Fjalkalimi
M mbaj mend
Kam harruar fjal-kalimin tim !